Referencie

“Viera je velmi profesionalni a zaroven velmi empaticka zena – kouč. S Vierou jsem se potkala v ramci naseho vzdelavani a spoluprace s ni, byla krasna, plna uvedomeni a velke motivace do budoucna. Vieru mohu vsem jen doporucit. “
Marketa Patockova
www.marketa-patockova.cz

“Paní Vieru mohu jako kouče upřímně doporučit všem, kteří se dostali do životní etapy, kdy nevědí, jak dál se životem naložit a kterým směrem se vydat. Mně osobně velice pomohla a stále pomáhá najít možnosti, které by mě samotnou nenapadly a díky tomu jsem dokázala otevřít oči a vidět svět z různých úhlů pohledu. Je skvělý profesionál, empatická, milá, ochotná a hlavně úžasný člověk. Bez její pomoci bych dnes nedokázala hledat v životě to, co je pro mě důležité a jen bych se utápěla ve svých problémech. Dnes vím, co je v mém životě důležité a pokud někdy zapochybuji a nevím, jak se v určité situaci zachovat, paní Viera mi opět pomůže uvědomit si, kterou cestou se chci vydat. Rozhodnutí je už jen na mně…hlavně jsem si jistá, že nikdy není pozdě změnit ve svém životě to, co se mi nelíbí nebo mě ničí. A za toto uvědomění děkuji paní Vieře.” Markéta Příhodová

“Ďakujem pekne za konzultáciu v ťažkých chvíľach je dobré mať niekoho kto nám ukáže ten správny smer ako zvládnuť ten čas a dokázať sa posunúť vpred….. ”   Alena K.

“Vzťahový koučing som chcela skúsiť zo zvedavosti, bol mi odporučený jednou známou, ktorá už procesom prešla. Vôbec som netušila ako to bude prebiehať. Bola som milo prekvapená jeho účinkom na môj partnerský život, ktorý sa vďaka stretnutiam s koučkou zmenil k lepšiemu. Zistila som, že veľa odpovedí máme v sebe, len sa niekedy dokážeme tak zaseknúť, že nevieme ako ďalej a pretrvávajúce konflikty sa iba stupňovali. Som vďačná pani Viere za jej sprevádzanie a podporu. Uvedomila som si, čo môžem zmeniť v mojom vzťahu a vytýčila si nové ciele. Som šťastná, ďakujem.” Simona Vyskočilová

“Využila som službu koučky.
Hľadali sme riešenie. Navigáciou dívať sa na určitú vec z rôznych uhlov. Zladili sme sa, dôverným rozhovorom. Pracovala s nadhľadom, nezaujato.
Necítila som sa ako „pacient“, ale podporou mojich zámerov zo strany koučky ako človek, ktorý vie ako „naložiť“ s vlastnými hodnotami. Posunula som sa. 
Ďakujem Viera Kralikova. Doporučujem.” Renáta Berová

“S pani Králikovou som absolvoval Leadership Training.  Vďaka prístupu a celkovému vystupovaniu p. Králikovej som od prvej chvíle vedel, že som spravil dobre, keď som sa na tréning prihlásil. Celý čas sa s ňou dalo komunikovať otvorene, svojimi poznámkami a otázkami ma “nútila” zamýšľať sa, nachádzať odpovede na otázky, na ktoré som niekedy už aj vedel odpovedať, len som to sám nevedel. S odstupom času a využitím jej rád v praxi môžem školenia s p. Králikovou iba vrelo odporúčať.”  Mgr. Branislav Loy – riaditeľ odd. projekcie a realizácie zákaziek PROPLUSCO, spol. s r. o.

“Absolvovala som kurz Koučovacie zručnosti manažéra. Hodnotím ho kladne. Zaujal ma prístup lektorky a mohla som si na teoretických a praktických príkladoch vyskúšať koučovanie. Tento manažérsky prístup ma zaujal natoľko, že ho budem využívať v praxi. Kurz bol pre mňa prínosom, ďakujem.” Ing. Marietta Hrušková - produktová manažérka ALFA BIO, spol. s r.o. 

“Chcem sa Vám poďakovať za prístup k nám, odovzdanie vedomostí a za tréning spojený s komunikáciou manažéra v organizácii. Váš tréning mi ukázal a zlepšil moju prácu v organizácii. Ďakujem veľmi pekne” Andrej Šíp – Qualitätsmanager HSF, s.r.o.